PRIJSWINNAARS 2011

DFBA2011 SELECTIE ON LINE      

SPONSOREN DFBA 2011 KUNSTENAARS

   

              _______________________________________________________________________________________

                                          MARIANNE HOL  

                        

 

SCULPTUUR-SCULPTURE-SCULTURA, WWW.MARIANNEHOL.NL,  INFO@MARIANNEHOL.NL

________________________________________________________________________________________________

           HENNY DE BOORDER 

 

HENNY DE BOORDER WINT 1E PRIJS LORENZO IL MAGNIFICO

 category DIGITAL ART - VIII FLORENCE INTERNATIONAL BIENNALE OF CONTEMPORARY ART 2011

    

 FOTOGRAFIE, PHOTO'S, FOTO, WWW.HENNYDEBOORDER.NL , JHWGDEBOORDER@TISCALI.NL

___________________________________________________________________________________________________________

              DINIE WIKKERINK

DINIE WIKKERINK WINT 5e PRIJS LORENZO IL MAGNIFICO

category FOTOGRAFIE - VIII FLORENCE INTERNATIONAL BIENNALE OF CONTEMPORARY ART 2011


   

   FOTOGRAFIE, PHOTO'S, FOTO, WWW.DINIEWIKKERINK.NL, DINIE.WIKKERINK@GMAIL.COM

_____________________________________________________________________________________________________________

                      ROLF DÖDERLEIN DE WIN

   

   SCULPTUUR, SCULPTURE, SCULTURA, WWW.ROLFART.COM , R.DODERLEINDEWIN@CHELLO.NL

__________________________________________________________________________________________________________________

                         YVONNE MELCHERS   

YVONNE MELCHERS WINT 5e PRIJS LORENZO IL MAGNIFICO

category SCHILDERKUNST - VIII FLORENCE INTERNATIONAL BIENNALE OF CONTEMPORARY ART 2011

  

          SCHILDERIJEN, PAINTINGS, DIPINTI, WWW.YVONNEMELCHERS.NL, YVONNEMELCHERS@HETNET.NL 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

                                RUTH VULTO GAUBE

 

RUTH VULTO GAUBE WINT 4e PRIJS LORENZO IL MAGNIFICO

 category SCULPTUREN - VIII FLORENCE INTERNATIONAL BIENNALE OF CONTEMPORARY ART 2011


 

    SCULPTUUR,SCULPTURE, SCULTURA, WWW.RUTHVULTOGAUBE.NLVULTO-GAUBE@HETNET.NL 

___________________________________________________________________________________________________________________

                     DIANA NOOTEN

 

   SCHILDERIJEN, PAINTINGS,  DIPINTI, WWW.NOOTEN.NL  , DIANA@NOOTEN.NL

______________________________________________________________________________________________

            RAYMOND HOOGENDORP

 

     linkinfo

       SCHILDERIJEN,PAININGS,DIPINTI,WWW.RAYMONDHOOGENDORP.COM , ARTCOMP@EURONET.NL

__________________________________________________________________________________________________

                MARK VAN DOORN

 

                      MARK VAN DOORN, SCHILDERIJEN,PAINTINGS,DIPINTI, WWW.MARKVANDOORN.NL , mark.v.doorn@gmail.com 

_______________________________________________________________________________________________

                  ROELOFJE VAN OPZEELAND

 

        

  SCHILDERIJEN,PAINTINGS,DIPINTI, WWW.ROELOFJEART.COM , INFO@ROELOFJEART.COM

_______________________________________________________________________________________________

                   CARRY VAN DELFT

 

    SCHILDERIJEN, PAINTINGS, DIPINTI, WWW.CARRYVANDELFT.NL , CARRYVANDELFT@PLANET.NL

_______________________________________________________________________________________________

                                     FERDY STEGER 

 

           SCHILDERIJEN, PAINTINGS,DIPINTI,WWW.FERDYSTEGER.NL , INFO@FERDYSTEGER.NL

___________________________________________________________________________________________________

            FRÉDÉRIC FORTANIER

 

       SCHILDERIJEN,PAINTINGS,DIPINTI, WWW.FREDERICF.EXTO.NL , FORTMEDIA@HETNET.NL  

_______________________________________________________________________________________________________________________________

    SUSAN DE KRUIFF

 

FOTOGRAFIE, PHOTO'S, FOTO, WWW.SUSANDEKRUIFF.COM ,INFO@SUSANDEKRUIFF.COM

_______________________________________________________________________________________________________

       GERDINE DUIJSENS 

GERDINE DUIJSENS SPECIALE VERMELDING -

VIII FLORENCE INTERNATIONAL BIENNALE OF CONTEMPORARY ART 2011

 

SCHILDERIJEN,PAINTINGS,DIPINTI, WWW.GERDINEDUIJSENS.COM , INFO@FINEFLEURARTGALLERY.COM

_________________________________________________________________________________________________

   EVERT MEILINK

 

SCHILDERIJEN,PAINTINGS,DIPINTI, WWW.EVERTMEILINK.NL , EVERTMEILINK@HETNET.NL 

____________________________________________________________________________________________________

    PETER VAN DEN BORNE

 

SCHILDERIJEN,PAINTINGS,DIPINTI, www.petervandenborne.nl , PAINTER@HETNET.NL  

_______________________________________________________________________________________________________

    SENAD ALIC 

SENAD ALIC WINT 5E PRIJS LORENZO IL MAGNIFICO

 category SCHILDERKUNST - VIII FLORENCE INTERNATIONAL BIENNALE OF CONTEMPORARY ART 201

 

SCHILDERIJEN,PAINTING,DIPINTI, WWW.MOBA-ART.NL  INFO@MOBA-ART.NL

 _______________________________________________________________________________________________________

    JIT NIEUWENHUIS

JIT NIEUWENHUIS SPECIALE VERMELDING

 VIII FLORENCE INTERNATIONAL BIENNALE OF CONTEMPORARY ART 2011

 

SCHILDERIJEN,PAINTINGS,DIPINTI, WWW.JITNIEUWENHUIS.NL INFO@JITNIEUWENHUIS.NL

 __________________________________________________________________________________________

   CHRISTIANE GOSSEL

 

GRAFICHE TECHNIEK-GRAPHIC TECHNIQUE-GRAFICA TECNICA WWW.CHRISTIANEGOSSEL.NL C.GOSSEL@KPNPLANET.NL

______________________________________________________________________________________________________

  RAFFAELLA CLIVIO

  

SCHILDERIJEN-PAINTINGS-DIPINTI, WWW.RCABSTRACTS.COM , RAFFAELLA CLIVIO@GMAIL.COM 

____________________________________________________________________________________________

     DON VAN DER MEULEN

 

SCULPTUUR-SCULPTURE-SCULTURA, WWW.DONVANDERMEULEN.NL , DONVANDERMEULEN@HOTMAIL.COM

_______________________________________________________________________________________________

  SYLVIA JANS - HUISMAN

 

SCULPTUUR-SCULPTURE-SCULTURA, WWW.SYLVIAJANS.NLINFO@SYLVIAJANS.NL

__________________________________________________________________________________________________

   ANNEMIEK COLLIN  

ANNEMIEK COLLIN WINT 4e PRIJS LORENZO IL MAGNIFICO

category SCULPTUREN - VIII FLORENCE INTERNATIONAL BIENNALE OF CONTEMPORARY ART 2011


   

SCULPTUREN-SCULPTURES-SCULTURA, WWW.ANNEMIEKCOLLIN.NL , ANNEMIEK@ANNEMIEKCOLLIN.NL 

_____________________________________________________________________________________________

   DERK DEN BOER

 

DERK WERK PROJECTEN-PROJECTS-PROGETTI , WWW.DERKDENBOER.NL , DERKDENBOER@ZONNET.NL

____________________________________________________________________________________________________

  TINE RINDS

 

SCULPTUUR, SCHULPTURE, SCULTURA WWW.TINERINDS.COM ,T.RINDS@KPNPLANET.NL

____________________________________________________________________________________________________

  VICTORIA KOVALENCHIKOVA  

  

VICTORIA KOVALENCHIKOVA WINT 1E PRIJS LORENZO IL MAGNIFICO

 category SCHILDERKUNST - VIII FLORENCE INTERNATIONAL BIENNALE OF CONTEMPORARY ART 2011

 

SCHILDERIJEN-PAINTINGS-DIPINTI, WWW.VKGALLERY.NL , INFO@VKGALLERY.NL

_____________________________________________________________________________________________________

 BART SOMERS

 

BART SOMERS WINT 5e PRIJS LORENZO IL MAGNIFICO

 category SCULPTUREN - VIII FLORENCE INTERNATIONAL BIENNALE OF CONTEMPORARY ART 2011


 

SCULPTUUR-SCULPTURE-SCULTURA WWW.IJZER.ORG , BART@IJZER.ORG

__________________________________________________________________________________________________

 WILMA VEEN

 

SCHILDERIJEN-PAINTINGS-DIPINTI WWW.WILMAVEEN.NL , WILMA@WILMAVEEN.NL

__________________________________________________________________________________________________

 

DFBA PROJECT-COÖRDINATIE  SIMON BORST

GROEPOVERZICHT DFBA MEETINGS - DUTCH PREVIEW IMAGES

         FEBRUARI MEETING 1E GROEP                            MAART MEETING 2E GROEP  

 

                                                                       VLNR. ROLF-HENNY-SIMON-DINIE-YVONNE-RUTH-MARIANNE   VLNR. ROELOFJE-SIMON-DIANA-CARRY-FRÉDÉRIC-RAYMOND                                                                   

            APRIL MEETING 3E GROEP                          JUNI MEETING 4E GROEP     

                                                                                                         

      VLNR. PETER-MARK-SIMON-JIT-SUSAN-SENAD                           VLNR. EVERT-SYLVIA-DON-FERDY-ANNEMIEK-CHRISTIANE-SIMON

                                                                                   JULI MEETING 5E GROEP                                                      DUTCH PREVIEW AT GALLERY BIJ KREPEL

                                                

               VLNR. RAFFAELLA-BART-TINE-DERK-SIMON                                                                           DUTCH PREVIEW 2011                                                        

     

      EEN DEEL VAN DE DUTCH PREVIEW KUNSTENAARS TIJDENS DE GROEPSFOTO BIJ GALERIE KREPEL.                                                        GROEPSFOTO TIJDENS DE FLORENCE BIËNNALE 2011

                       ALLE KUNSTENAARS ZIJN MET HUN QR CODE AFGEBEELD

De URL wordt hierbij gecodeerd tot een QR-code